| Silwian a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa fac lumari parfumate!
Dar nu stiu de unde sa cumpar toate cele necesare pentru producerea lor! Este cineva pe aici care se ocupa cu asa ceva? Si bineinteles care doreste sa mi raspunda/...

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu vrei sa produci ceva si astepti sa te ajute concurenta? laughing

| Silwian explică (pentru Bula):

Offf intr-un fel ai si tu dreptate.~! Dar cred ca i loc pentru toata lumea! laughing)

| sweetys a răspuns:

Probabil îți trebuie forme, ceara, fitil și esențe parfumate. Formele, ceara și fitilul le găsești pe site-uri, iar parfumul, cred ca poți sa folosești uleiuri esențiale pasfumate. Dar dacă tot ai timp sa stai pe TPU, prietenul google te poate ajuta cu mai multe informații. Doar sa vrei sa le găsești și sa le cauți, nu doar sa întrebi și sa aștepți sa îți pice din cer.

| Saiko93 a răspuns:

Iei lumanari si le parfumezi laughing Evrika, sunt dement and I like it!