| Bălulescu_Lenuța_1957 a întrebat:

Vreau să merg in Grecia 10 zile si am nevoie de internet ...de unde pot lua o cartelă? nelimitat...

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La orice beach-bar, local, bar etc ai internet de la ei sau cat si la hotel/pensiune la fel. Mai exista si aplicatii unde poti vedea codurile de la retelele de internet din imprejurul tau si te poti conecta. Alte retele de net din Grecia sunt si la liber, sa te conectezi fara nici un fel de probleme, neavand nevoie de parola

| Violleta2022 a răspuns:

Evident din Grecia!
Cand ajungi acolo, intrebi la hotel/ sau motel si te indruma ei local, de unde poti cumpara.
Ma indoiesc ca se poate gasi card cu internet nelimitat, pote fii posibil pentru o suma mare de euro, dar pana nu ajungi acolo sa vezi ce deal-uri au ei, nimeni nu stie.