| Mdl_Madalin'u_1996 a întrebat:

Vreau sa-mi comfirm un card visa la contul meu de paypal am introdus datele cardului care mileau cerut si au spus ca trebuie sa primesc un cod de 4 cifre unde primesc codul? am verificat si platile de pe contul paypal si email tot nimic.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Mergi la banca si cere extrasul de cont acolo vei gasi codul, vezi aici cum apare acel cod: http://bani-net-azi.ro/deschide-cont-online-paypal/

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Pentru a utiliza cardul pentru un cont paypal trebuie sa mergi la banca care a emis cardul pentru ru a-ti seta limita pentru siteuri nesecurizate. dupa ce mergi la banca trebuie sa dai activare card pe paypal..pentru a afla codul trebuie sa suni la numar de pe spatele cardului sa spui ca iti trebuie codul pentru siteul paypal...o sa iti zica codul il introduci si poti folosi cardul pe paypal.cand schimbi cardul trebuie sa urmezi aceeasi procedura.ATENTIE adresa de pe card trebuie sa coincida cu adresa de livrare, asta in contul paypal.