| Ovidiu200 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un televizor și un monitor de la eMag în rate dar nu prea înțeleg cum? Spune ca fără dobânda dar camd calculez iese cu 1, 2 milioane (banca) Cine poate sa-mi explice totul de la cap la coada?

1 răspuns:
| ComaneciSorana a răspuns:

Pai in rate inseamna sa platesti in fiecare luna cate o suma de bani.Banii astia te duci si in dai la banca intr-un cont care acesti bani iti achita rata.Platesti numarul de luni care tii spun ei. Sper sa-ti fie de ajutorkiss