| TheSeventhSin a întrebat:

Vreau sa-mi vad un cont de pe un joc si intrebarea mea este:
Cum pot primi banii de la cel care-mi cumpara contul? Prin paypal sau paysafecard? In principal as vrea sa-i primesc prin paypal.

5 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Poti sa ii primesti prin ambele metode.Ambele sunt la fel de sigure. Daca vrei prin paypal fa un cont pe paypal si apoi poti face transferul.

| TheSeventhSin explică (pentru Stef45):

Am deja cont pe ambele platforme, dar nu stiu cum sa procedez.

| DIGIT4L a răspuns:

Pri paypal ai nevoie de un card bancar pentru a activa contul.Prin paysafe din cate stiu nu ai nevoie.Cine vrea sa iti cumpere contul poate achizitiona de la diverse magazine coduri pentru Paysafe/paypal (stiam ca sunt de 25, 50, 100, 200, etc lei )si sa faceti schimb.

| Allleeexx a răspuns:

Nu lua prin paypal ca poate ramai cu ea in mână. laughing

| TheSeventhSin explică (pentru Allleeexx):

Buna idee, acum mi-am amintit ca s-a mai intamplat chestii din astea aiurea.