| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec in Spania, cu avionul.Am nevoie si de pasaport sau e suficienta CI?

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E suficienta CI.

| Ramona_5995 a răspuns:

Eu stiu ca este suficienta CI. happy
Dar pentru orice eventualitate, daca ai posibilitatea, fa-ti si un pasaport! Pupici si baftawinking!

| marius5600 a răspuns:

Buletinul si biletul si asigurarea de sanatate

| Yang a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nevoie decat de buletin, chiar daca mergi cu avionul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fi sigur ti-ar trebui un pasaport.il vei elibera in 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suficient CI

| Gentiana a răspuns:

Nu este suficient.Ai nevoie si de pasaport.

| nykgio a răspuns:

La avion Sar putea sa iti ceara... happy da la autocare nu prea cer. acum. inainte iti cerea tot.

| forchan a răspuns:

Eu cand am fost la baietasii mei din Spania nu a trebuit sa le arat nici buletin si nici pasaportul. Doar le-am aratat tatuajul meu de pe mana (o ancora pe care scrie Georgel) si m-au lasat.