| RandomJ a întrebat:

Vreau să știu despre monedele virtuale, nu despre bitcoin. Aș dori să aflu cum poți cumpăra și cum să retragi monedele de pe internet și dacă poți face tranzacția de pe card sub formă cash și dacă mai aveți voi experiențe sau cunoștințe. Rog seriozitate și răspunsuri cât mai concrete

Răspuns Câştigător
| Anonymous2314 a răspuns:

Poti cumpara de pe diferite site-uri sau aplicatii cu cardul: bitcoin, dogecoin etc. Iar bani ii primesti pe card si ii poti scoate de la banca cash