| emigheorghe a întrebat:

Vreau sa vand chestii, dar nu stiu pe ce sa le pun ca sa am cele mai mari sanse de a le da.

Ce se foloseste cel mai mult acum, Okazii, Tocmai sau Olx (Mercador)?

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

Pune-le pe toateee sau macar cate una pe fiecare. Toate site-urile de genul asta sunt vizitate de multi 'internauti' laughing

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Da, Emmaemilia are dreptate. Cel mai bine ar fi să pui pe toate, dar dacă ar fi să aleg dintre toate astea, eu aș opta pentru Okazii pentru că acolo vânzătorul și cumpărătorul au calificative...

| Okkultist a răspuns:

OLX

| alecs2008 a răspuns:

Din ce am observat eu siteurile Tocmai si OLX s-au ridicat foarte mult... okazii au cam scazut ( probabil din cauza comisioanelor )