| Yoyo12345 a întrebat:

Vreau și eu sa îmi fac card la ING, întrebarea este ți-l da pe loc? Și ce taxe trebuie sa plătești? Cu cardul respectiv poți cumpăra și în euro și în lei? Ma interesează în mod deosebit sa cumpar de pe internet, donații etc. Nu sa cumpăr din magazin haine, mâncare adică la kaufland.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da poti sa cumperi ce vrei tu de pe net. Nu, nu il primesti pe loc. Nu platesti taxa de retragere si administrare daca primesti salariul pe el, dar mai multe afli direct de la banca.

| suntserios a răspuns (pentru Wr3nch):

Ba chiar il primesti pe loc daca nu vrei card embosat. Ala embosat vine in 3-4 zile