| Ghidushu a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un card care sa fie asociat cu contul de paypal. Cu ce trebuie sa ma duc la banca? Imi va trebui un card international? Adica, eu vreau bani de pe paypal sa ii pot transfera pe cardul meu si sa ii pot scoate. Mersi, dau funda

P.S: Am 15 ani

1 răspuns:
| Storm1X a răspuns:

Daca detii cont la banca si ai si cardul fizic treaba e usoara, trebuie sa iti creezi o adresa de paypal si sa atasezi cardul (cifrele alea) sau poti sa suni la banca sa te ajute (pe mine m-au ajutat cei de la ING prima data cand mi-am facut paypal). Dupa ce ai atasat cardul poti sa transferi banii pe card (dureaza cam 48 ore pentru cont neverificat). Daca vrei sa verifici contul trebuie sa trimiti la paypal un extras de cont unde sa fie numele tau si adresa din buletin (cand faci cont paypal pune-ti numele si adresa reale), cont limitat poti sa primesti maxim 2000$ intr-un an si cont verificat nu ai limita, daca mai ai intrebari te ajut cu placere, daca le vad laughing