| vl97cib a întrebat:

Vreau si eu un raspuns URGENT! Stie cineva daca e vreo banca, care sa nu verifice daca mai ai alte credit, inainte de a-ti acorda unul de nevoi personale, mentionand ca nu am figurat niciodata cu restante la niciunul din creditele luate vreodata. Va multumecs!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca mai exista banci care sa nu fi aderat la Biroul de credit, asa ca toate bancile verifica solicitantul de credit. Daca nu ai avut restante la banci, atunci nu ai de ce sa-ti faci probleme. Numai bine!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nici eu nu cred ca e vreo banca ce nu verifica. Daca situatia e intr-adevar disperata, incearca la Provident, cei cu "imprumuturi la tine acasa" stiu ca nu verifica asta, dar DAE e foarte mare.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu.Nu exista banci care sa nu verifice.

| oracoluldindelphi a răspuns:

I hate provident.imi umplu cutia postala cu flyerele lor.si au o dobanda imensa