| TheLightWolfKK a întrebat:

Wasup TPU! Sau fundă
Am 15 ani, voi avea 16 in noiembrie și as vrea să știu cum aș putea face bani, mă refer ceva gen 500 de lei pe lună. Deocamdată ma gândeam să învăț să fac site-uri web. Dar o sa imi ia ceva timp. Și multumesc de ajutor.
Dacă ai citit până aici să știi că ești un om bun! Multumesc! Fie că răspunzi sau nu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca te-ar angaja cineava pe tine la 15-16 ani, platidu-te lunar cu 500 lei. Nici cei care imprastie pliante nu fac atatia bani... si asta sporadic, cum gasesc cate o promitie, ca job permanent la varsta asta, nu se poate, asadar, veniturile lunare ies din discutie.

| Andreeush a răspuns:

Cam greu la vârsta ta.

| Msk2002 a răspuns:

Daca iti place partea de IT iti recomand site-ul WellCode, sincer nu l-am incercat dar am auzit ca prin intermediul site-ului te poti angaja chiar daca esti elev

| Ciprianadv a răspuns:

Te poti alatura unei anumite comunitati, contra-cost, intr-adevar se castiga bine si din web, dar nu se angajeaza non profesionisti, trebuie sa fii prea pro, iar fara studii este cam greu.