| Cris02 a întrebat:

1.Cât costă să faci o piesă în Brăila la consmusic ( Casa de discuri din Brăila )?
2.Cât costa să organizezi un concert sau un festival în Brăila? Dau funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care Casa de Discuri din Braila? Sunt din Braila si nu am auzit sa fie asa ceva.

| Cris02 explică (pentru darrio2007):

Consmusic

| darrio2007 a răspuns (pentru Cris02):

Scoala de muzica, da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine stie? Suna i cauta numarul pe google si vezi, degeaba ne intrebi pe noi este mai simplu sa ti caute altcineva si tu sa stai sa astepti totul de agata, cauta tu numai astepta altii sa ti faca tie temele fa tile tu. Lene.