| bebediana a întrebat:

A citit cineva cartea "Secrete unei femei atragatoare"? ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| StarMetin2 a răspuns:

Da, am citit-o. Este super interesanta si sincer chiar ai ce invata din ea. Vocea cartii, "naratoarea" este super si te face sa citesti cartea de placeresi cu mult entuziasm, dar mie mi se pare o prostie ca fiecare femeie are un secret in a atrage barbati. vreau funda si vot sau numai funda ori numai vot sau amandou., si v.ot si funda

1 răspuns:
| reebexIulian a răspuns:

Buna!
Da, am citit-o. Este super interesanta si sincer chiar ai ce invata din ea. Vocea cartii, "naratoarea" este super si te face sa citesti cartea de placere happy