| Maruoiorgulescu a întrebat:

A fost vreun user bun aici care a placat și nu ați mai auzit de el?

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Brigaela.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Da,brigaella era o femeie tare agera la minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corbulalbrosu."Cred ca a plecat de tot "

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu personal nu cred ca a murit. Probabil ori a facut o pauza, ori a devenit bunic si are grija de nepotel/nepotica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Asta nu putea nici o zi sa se lase de TPU, sigur a fost răpus de covid happy se mai uita la notificări dacă nu era activ, dar din data respectiva nu o mai întrat nici măcar o singura data. Eu m-as bucura sa fie viu, dar nu cred.

| Ratonul01 a răspuns:

Eu da mi-am facut cont nou ca mi l au furat ratonii