| Ioaxo a întrebat:

A inceput scoala, iar eu nu am reusit sa fac jurnalul de la romana.Doamna de romana ne-a dat sa facem un fel de jurnal cu ce am facut in vacanta.Cum eu nu am facut mai nimic-decat ceva ce este personal si n-o priveste tocmai pe ea-nu am stiut ce sa-i scriu.Problema e ca jurnalele astea stupide reprezinta prima noastra nota la materie.Va roooog dati-mi niste idei pentru fiecare saptamana. Cele mai inspirate si originale idei primesc funditalove struck.Plzzzzpuppy dog eyesnu vreau sa incep anul prostpuppy dog eyes

1 răspuns:
| ella113 a răspuns:

Pa zi si u pe unde i-a fost si ce ai facut
nu trebuie sa zici in detaliu
si oricum nu prea mai ai mult timp sa-l scrii asa camai bine scrii mia putin si bine decat mult si prost pentru ca sigur nu-ti va iesi asa de frumos pe graba