| danusiaMIAU a întrebat:

A mai fost cineva pana acum la olimpiada este primul an in care merg si imi e frica cum este acolo

Răspuns Câştigător
| AnonimaPff a răspuns:

Nu te teme, e mai usor decat pare. Odata ajuns/a acolo, vor veni niste doamne sa va ureze succes, iar apoi veti sta vreo 15-20 de minute singuri, deci iti poti face prieteni noi. Cand vin doamnele/domnii care va vor supravegha, vor vorbi cu voi ca sa scpati de emotii si apoi va va da foaia. Pentru ca au camere, nu va pot ajuta, dar, uneori va va mai da mici indicii. happy la o saptamana dupa olimpiada, primesti rezultatele. Mai multe o sa-ti explice doamnele. Bafta! happy

| danusiaMIAU explică (pentru AnonimaPff):

Multumesc pentru raspuns a fost folositor eu sunt ca-m timida si din asta

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti fie frica de? ca nu ai absolut nimic de pierdut acolo

| danusiaMIAU explică (pentru suntserios):

E pentru prima data si din asta am intrebat multumesc pentru raspuns

| TediiL a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, odată ce ai ajuns la olimpiada însemna ca nu trebuie sa ai teamă, fii sigur pe tine si te vei descurca happy

| danusiaMIAU explică (pentru TediiL):

Multumesc pentru raspuns