| Lomudreptatii a întrebat:

Aici ești jignit daca ai opinii diferite?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai toate sansele sa fii jignit pentru ca sunt foarte multi copii razgaiati si prost crescuti aici, care nu suporta sa auda adevarul-adevarat, daca nu este o minciuna frumoasa, pe care ei se asteapta sa o auda.

| Nirvanaaa a răspuns:

Fiecare e liber sa gândească și sa zică ce vrea. Dacă o persoana gândește altceva de ce sa fie oare jignit? Dacă însă opinia instiga la ura de orice fel se raportează și atât.

| CIaudiu a răspuns:

Da, mai ales de religiosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot se întâmplă acest lucru, și pe Facebook, și pe alte rețele sociale și in realitate, asta e educația la noi, nu acceptam sa fim contrazisi, credem ca le știm pe toate și ca cunoaștem adevărul absolut, fiecare se crede în mintea lui omniscient, cel mai bun exemplu este ura și concepția celor vaccinați contra celor nevaccinsti, sa împărțim lumea în 2 tabere, și au opinii ostile unii fata de alții, insultatoare, grosolane; asta e tara în care trăim, respectul și bunul simt îl vei găsi la tot mai putini oameni. Dai ignore sau raportezi dacă te simți ofensat de către cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ești jignit oricum dacă găsești vreun troll non-lifer fără ocupație și chef de dat în spectacol.

| AristotelEusebiu a răspuns:

Da