| Edd_4925 a întrebat:

Am auzit ca dupa cartea "De veghe in lanul de secara" se va face un film, avandu-l pe Justin Bieber in rolul principal (Holden Caulfield). Nu stiu daca e adevarat... Oricum ce parere aveti despre acest lucru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie, ironie, ipocrizie cum vrei. adica justin bieber reprezinta tot ceea ce holden caulfield a urat vreodata!

3 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

La cati bani a facut pe seama prostilor piticu` ala ar insemna bataie de joc sa mai joace si in acest film.

| MuadDib a răspuns:

Se potrivesc! Atat cartea cat si baietelul biberon mi-au fost recomandate, si ambii au fost o mare dezamagire...

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna... mie nu mi se pare o idee prea buna big grin. Am citit cartea si mi s-a parut foarte interesanta si placuta si nu cred ca Justin Bieber ar fi potrivit pentru rol. ar fi mai indicat o persoana mai matura, care sa-si inteleaga rolulhappy