| Andreirs a întrebat:

Am la scoala un optional si profa a zis sa ne gandim la 10 teme pe care sa le facem. Mie imi plac toate lucrurile care au un oarecare mister. Ce imi puteti recomanda

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gîndeste te tu, nu noi, aici nu este loc pentru temele voastre de la scoală.

| Werrich a răspuns:

Nu ai voie sa ne zici optionalul, e secret? Cum sa te ajutam daca nu stim ce optional ai? Sunt vreo 10 optionale.

| Andreirs explică (pentru Werrich):

E cultura generala

| Werrich a răspuns (pentru Andreirs):

Va puteti duce la obiectivele turistice din localitate, daca aveti. Daca nu, mergeti in natura si explorati.