| user1234567890123 a întrebat:

Am nevoie de ajutor nu imi vine inspiratia sa pun titlu la o poezie... poezia e inspirata din bacovia si imi trebuie un titlu care sa arate chestia asta cu bacovia ma ajutati va rog! urgent! ofer fundabig grinbig grinbig grin:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Pai.ar trebui sa vad creatia ta ca sa fie mai simplu. In primul rand felicitari pentru ca te pasioneaza domeniul acesta. Dincolo de toate, simbolismul francez ramane inegalabil. Fiind un scriitor cu origini simboliste am sa icnerc sa dau ''in orb'' niste titluri pentru tine dar desigur ar fi mult mai simplu daca as avea textul in fata: ''frig'', ''oblivion'', ''intuneric'', ''negru surd'', ''saruturi suicidale'', ''lacrimi metalice'', ''exit'', ''umbre'' etc

| DrunkenRat a răspuns:

Fallen Blood...

| LaChatte a răspuns:

In bacovia, bacovia sau undeva in bacovia
funda? plzzz puppy dog eyes