| Frateleiojeacaretrageganja a întrebat:

Am parul foarte des și aspru, nu-mi sta bine cu parul lung desprins, arăt ca naiba, iar cu el scurt nu-mi place sta ridicat în sus, pot decât să-l dau pe frunte, sa nu mai stea ridicat. Daca îl prind in coadă are ceva? Țin să menționez că am fața alungită, mulți îmi spun că mi-ar sta nașpa. Dau funda persoanei care îmi dă cea mai buna varianta.

Răspuns Câştigător
| FlorescuDiana a răspuns:

Poți sa folosești și o placa.Eu am aceeași problema. După ce fac baie mă usuc cu feonul și folosesc placa. Dacă încerci asta, sa Îți cumperi o cremă sau un spray pentru a nu se rupe sau arde firele de par.

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Parul tau este o opera de arta si ar trebui sa faca parte din cultura noastra.Coada, totusi.

| Mihaelablabla a răspuns:

Tratament cu keratină și o să îți iubești părul.

| Ciubotariu_Teodora_1999 a răspuns:

Un coc poate? Ca daca e des nu stiu daca ti-l poti impleti.
Sau daca nu, du-te la frizerie, poate doamnele de acolo vor stii cum sa-ti tunda parul astfel incat sa te avantajeze.

| FlorescuDiana a răspuns:

Aceeași problema o am și eu. După ce fac duș mă usuc cu feonul și folosesc placa. Poți incerca și asta, dar sa ai un spray pe care sa-l folosești ca sa nu-ți arzi firele de par sau sa le rupi.
Bafta!

| Curioasa22 a răspuns:

Poti sa il prinzi in coada de cal si sa il impletesti, astfel iti va sta mult ma bine parul! Sper ca te-am ajutat!