| bia123456789a10192567 a întrebat:

Am petrecere de halloween..ma gandeam sa ma pictez pe fata cu culori acrilice..merge? Funda:*

6 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Da merge, buna idee
O idee buna ar fi sa desenezi dovleacul Jack-O-Lantern

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Da, va arata mai bine, si nu dauneaza.happy

| Ghostplayer a răspuns:

Daca sunt pentru machiaj da.Intreaba pe cineva daca nu sunt toxice si le poti folosi pe fata caaltfel trebuie sa folosesti alte solutii sa faci s adispara iritatiile happy Distractie placuta big grin Funda?

| deea0505 a răspuns:

Pai eu am pictat pe fata dar nu am folosit acrilice, ci culori pasta face se curata foarte usor.

| Anda014 a răspuns:

E o idee superba, doar sa ai grija sa nu exagerezi! :*

| Golino_Annamaria_1962 a răspuns:

Pai daca sunt speciale pentru machiaj da dar daca nu nu iti recomand pot fi toxice iar pe fata sa apara diferite iritatii! depinde de organism!