| ElenaMaria016 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru iubitorii de wattpad! Cine imi poate recomanda niste carti frumoase si finalizate? De orice gen...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu citesti si tu ceva calitativ daca tot pierzi timpul?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "frumoase si finalizate"?
Te referi la carti cu poze frumoase in ele si finalizate cu coperti colorate?

| ElenaMaria016 explică (pentru Violleta2022):

Nu draga, eu ma refeream la niste carti frumoase dar terminate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ElenaMaria016):

In principiu, cine scrie cartea, o termina, nu?
Ca doar nu o publica neterminata!
Deci Cuvantul "finalizarea" nu-si are rostul sa fie mentionat aici.

| ElenaMaria016 explică (pentru Violleta2022):

Ba sa stii ca majoritatea cartilor dupa wattpad nu sunt terminate. De aceea si cer sa fie finalizate, pentru ca daca gaseam eu o carte terminata nu mai ceream ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul unui Adam