| sasuke933 a întrebat:

Am un aparat foto digital Samsung es90, si vreau sa stiu ce setari sa fac la aparat pentru fotografiere artificii, are cineva o idee, va rog, este urgent.Are si modul program, ude mai pot umbla la setari manuale.

1 răspuns:
| sophieLY a răspuns:

Bună!
Nu văd ce setări manuale ai putea face la un aparat compact. Dacă eşti pasionat de fotografie, investeşte într-un DSLR, pentru că aparatele compacte nu sunt pentru profesionişti. Şi ca să îţi răspund la întrebare, din câte ştiu eu, majoritatea aparatelor compacte au moduri scenă şi modul program.
Pa pa!