| dodoc a întrebat:

Am un tablou pictat pe panza cu un peisaj de iarna iar jos in stanga scrie corselli vreau sa stiu cat valoreaza si daca e cineva interesat

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Ai putea sa lasi un anunt pe tocmai.ro, desigur dupa ce te interesezi daca e originalul, si il duci la un specialist sa-l evaluiezi.

| TaviRandom a răspuns:

Nu ma pricep la lucrurile astea dar daca e original si e tipu de pe wikipedia cum ti-o scris cineva un link, un tablou dinainte de 1800 looool, poti sati frec palmele si sa-ti apara semnu dolarului in loc de pupile