| AllexxGrigoras a întrebat:

Ar vrea cineva sa cumpere iepuri berbec german sunt din Suceava mai multe detalii in privat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sunt aceia iepuri berbec? Ori sunt iepuri ori berbeci, sau sunt zodia berbec, pe TPU nu sunt permise anunturi de vanzare, de ce nu pui anunturile pe siteuri specializate Olx, La jumate.ro sau Okazii.Acolo vei avea mai mult succes. vanzare ușoară.

| AllexxGrigoras explică (pentru anonim_4396):

Rasa e berbec german daca nu te intereseaza nu comenta si ma refeream la persoanele din Suceava ok.