| Deea_Ingerash_1994 a întrebat:

Aracetul de construcție are borax? Dar detergentul de vase, săpunul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Aracetul de construcție nu conține borax și nici cel de spălat vase. Sper că te-am ajutat!

| SporeBox a răspuns:

Nici una din astea nu contine borax. Daca vrei poti sa il cumperi de la farmacie si daca vrei sa faci slime am folosit niste dero in apa si a iesit destul de dragut

| fetitaAia05 a răspuns:

Salut! Aracetul, de oricare fel, detergentul și săpunul nu conțin borax. Acesta se cumpără de la farmacie, separat