| mileycyruss522 a întrebat:

Are cineva idei de carti? nu de citit ci de scris. vreau sa scriu o carte si am multe idei si mai am nevoie de cateva ca sa pot sa ma haoarasc...

Răspuns Câştigător
| HaLoG3N a răspuns:

Du-te la o editurawinking te vor ajuta sigurbig grin

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Frumos cuvant " haoarasc "

| Curiosu a răspuns:

Mai bine citeste cateva intai sa ai idee cum arata o carte...

| mileycyruss522 explică (pentru Curiosu):

Am citit un teanc de carti! Toate volumele din Tara Duncan, Chic, Ciresarii,Jurnalul unui Pusti, etc... Si cartile: O tabara de cosmar, Heidi, Legendele Olimpului, etc... Stiu cum arata o carte deci!

| vreau1alint a răspuns:

Foarte interesant. Ai atatea idei incat nu te poti decide. Ce ghinion. Da la ghicilaughing sau scrie pe biletele si trage la sorti rolling on the floor daca nu merge alege singura.

| DORICE a răspuns:

Eu personal as alega o tema SF! Asa poti inventa orice... big grin
Mult succes!

| DORICE a răspuns:

Eu personal as alega o tema SF! Asa poti inventa orice si scrie orice!

| MMOrbiit a răspuns:

Si eu iti recomand sa CITESTI carti.Sa vezi structura unei carti.Ce o face interesanta.De ce o citesti.Si cam cat vrei sa scrii in cartea aceea 20 -100-300 de pag? Dupa aceste intrebari, si evident altele big grin, iti vei da seama ce vrei sa scrii. Sper sa-ti iasa ceva frumos si sa te tii de ea.