| sindorfie31 a întrebat:

Are cineva în format pdf al III - lea volum dintre lecțiile de fizică ale lui Richard Feynman intitulate Fizica Moderna? Al III-lea volum este despre fizica cuantică. Pe primele 2 le-am găsit în format pdf. Vă rog mult, am nevoie de el

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Caută cartea la biblioteca școlii respective. O xeroxezi chiar acolo sau faci poze paginilor de care ai nevoie.

| CIaudiu a răspuns:

Am incercat sa caut peste tot cu diferite denumiri si degeaba, n-am gasit nimic. Ultima varianta ramasa ar fi sa cumperi cartea.

| pkl9kpl a răspuns:

Nu o am, o caut - dacă ai gasit-o, o poți transmite și către mine?
pot sa îți trimit volumul I - OCR - 24 MB,
dacă îl ai in fisier imens ( cum am gasit volumul II - 250 MB )

adresa mea de mail e
pkl9kpl@gmail.com
telefonul:

Mariu Păunescu

numai bine!