| andreea05 a întrebat:

As vrea pe timp de vara...maxim o luna sa fac niste cursuri de actorie in bucuresti care sa nu coste totusi prea mult..ati putea sa-mi recomandati ceva pentru ca eu nu am gasit happy

Multumesc :*

3 răspunsuri:
| KeshaTikTok a răspuns:

Cum vrei ma " cursuri de actorie " nu prea scumpe? ..omule!?
Sunt cursuri de actorie, nu de " cum sa ti furculita in mana ". Cat vrei sa coste? 25 lei? rolling on the floor

| DennyD13 a răspuns:

BeauTheoY zice bine, cursurile de actorie costa, 60 lei/sedinta! E ceva!

| andreea05 explică (pentru DennyD13):

Ma rog...sa zicem sa nu ar conta pretul...imi puteti recomanda ceva?