| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat despre PHOTOSHOP sa creez diferite imagini dar nu stiu cum.Nu am mai facut si as vrea sa incep de la A la Z. Tutoriale am urmarit dar vreau sa imi dati niste programe, idei sau chiar niste tutoriale mai bune.

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Intra pe YOUTUBE, si in casuta de cautare scrie "photoshop tutorial". Vei vedea cat de multe gasesti!
Eu nu pot sa-ti recomand un anume tutorial, pentru ca nu stiu ce versiune de photoshop ai, dar cu siguranta exista pe youtube pentru oricare din versiuni.

| pozeanimate a răspuns:

Vei invata photoshopul numa daca lucrezi cu el
cate putin putin vei invata sa faci si tu minuni
nu inveti din prima
poate trece si un an de zile si sa nu poti multe
photoshopul e cam complicat
trebuie sa stii a combina culorile
sa ai idei, fantezii
uite aici cateva tutoriale
http://pozeanimate.blogspot.com/2013/01/lumanare-ce-arde-in-apa.html

http://pozeanimate.blogspot.com/2013/01/lectie-photoshop-gif.html

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

De ce nu cauti tutoriale pe google si inveti cum sa faci diferite lucruri? eu asa am invatat.

| naturecountess26 a răspuns:

Si eu sunt fan al fotografiilor si stiu un site care se numeste,, Pizap" sau daca ai facebook poti cauta,, Photo Mania" sau,, CyberLink You Cam (2, 3,4...).Sper ca ti-am fost de ajutor.