| Meduza10 a întrebat:

As vrea sa stiu ce numere merg cel mai bine pe urmatoarele masini : wahl senior, wahl magic clip si wahl senior. As vrea sa le las cu numerele puse pe ele, sa nu mai stau sa le schimb. Mentionez ca folosesc doar numerele 1, 1.5, 2 si 3. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce mașini?
ce numere?
astea-s inmatriculate in Africa de sud sau ce?

| Meduza10 explică (pentru sierra1):

Scuze,poate nu M am exprimat bine. Am 3 masini de tuns (wahl super tapet, wahl magic clip, wahl senior ). Eu tund începând de la numarul 1, 1.5, 2,3. As vrea ca pe fiecare masina de tuns sa las un număr in permanenta pe ea. As vrea sa stiu ce numere se potrivesc cel mai bine pe fiecare, ținând cont că au mamele diferite (super taper taie de la 3 mm, magic clip 2.8 mm, senior 2, 5 mm ) Multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Meduza10):

Aha, acu am ințeles!