| Pana a întrebat:

As vrea sa stiu in legatura cu admiterea la o facultate de arte vizuale, din Bucuresti spre exemplu, la ce materii se da examen sau cum se intra? recunosc, nu sunt prea informata.

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Lasă, îţi zic eu ceva să te consoleze. Am o prietenă deodată cu tine, şi nu ştie nici măcar la ce vrea să dea mai departe (are o gamă variată de facultăţi unde ar putea da) happy

| valThina a răspuns:

Depinde la ce anume vrei sa dai? la arhitectura, monumentala, design interior sau exterior, moda, design vestimentar, peisagistica, sculptura.etc?

Răspuns utilizator avertizat
| Pana explică:

Vreau sa dau la fotografie. happy