| Elenaaa23 a întrebat:

As vrea si eu o parere. Vreau sa-mi cumpar cartea Blestemul din Swoon de Nina Malkin ca mi s-a parut interesanta, dar nu stiu sigur daca merita pentru ca am auzit ca al doilea volum, Swear, ar putea fi retras de pe piata si nu as vrea sa citesc o carte fara continuare... Ati putea sa-mi spuneti daca a fost publicata si la noi in tara? Nu am reusit sa gasesc un articol in care sa spuna clar ca al doilea volum a aparut si poate fi cumparat.

7 răspunsuri:
| Stephanya a răspuns:

Eu am terminat-o azi de citit.Este GENIALA si a aparut si in Romania, eu o am de la o prietena care a cumparat-o din Iasi.Citeste-o si tu pentru ca merita!

| Elenaaa23 explică (pentru Stephanya):

A aparut si Swear? Am vazut recenzia de la Blestemul din Swoon si imi place foarte mult dar daca Swear nu mai apare nu prea as vrea s-o citesc pe prima ca raman in suspans... Si de aia voiam sa stiu, ca pe net nu am gasit nimic clar care sa spuna ca o sa mai apara si Swear...
sad

| Stephanya a răspuns:

Swear va aparea in semestrul al doilea al acestui an.

| Stephanya a răspuns (pentru Stephanya):

Din cate am citit pe blogul celor de la editura LEDA:http://www.ledabooks.ro/blog/?p=1434

| Elenaaa23 explică (pentru Stephanya):

Mersi :* Si eu am citit tot acolo dar mai gasisem pe un blog ca nu va mai aparea :(
Oricum o s-o iau ca acum si asa nu mai am ce citi pana apare continuarea de la Crescendo si continuarea de la Nascuta la miezul noptii. Tu le-ai citit pe astea?
http://sabinna.wordpress.com/......tzpatrick/

http://www.ledabooks.ro/index.php?dispatch=products.view&product_id=519

| Stephanya a răspuns (pentru Elenaaa23):

Cartea "Nascuta la miezul noptii", primul volum din seria Shadow Falls am cumparat-o si este absolut geniala.O recomand tuturor.

| is08daa a răspuns:

Nu.la noi nu este aparuta ink