| Aniix a întrebat:

As vrea si eu sa citesc cartea vampirilor...stiti daca este intresanta? sau unde o pot gasi sa o citesc online?

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Nu am auzit de ea. Incearca pe scribd.com sa o gasesti.

| LoStEyEs a răspuns:

Iti recomand o alta carte: Stephanie Meyer- Zori de Zi -Twilight
http://stiritwilight.blogspot.com/2009/05/zori-de-zi-complet.html
nu am mai avut rabdarea sa astept filmul asa ca am citit cartea;))
crede-ma se merita eu am citit-o, nu mai dormeam nopti intregi numai ca sa aflu ce se intampla!

| Aniix explică:

Mz orcm:*