| Antoniia a întrebat:

Ati citit "Ulita copilariei" de Ionel Teodoreanu? Ce parerea aveti despre ea? Merita citita? Dau Fundita pentru cel mai complex raspuns!

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

DA!
Ionel Teodoreanu merita citit!

| Predator30 a răspuns:

Este destul de buna ca ai ce invata din ea dar eu acum citesc dostoevsky care e mult mai complexa si mult mai grea... sper ca te-am ajutat si spor la citit

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Da merita chiar am crezut ca nu este buna dar am citit-o in vara asta si tio recomand este despre un copil care avea un frate... fundita?