| HiImPuddin a întrebat:

Ați fost vreodată la PictorShop?
Ați fost mulțumiți de produse și de vânzători?
A fost aglomerație prin apropiere? (Vreau să merg sâmbăta)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu. Produsele sunt bune iar in trafic banuiesc ca va fi aglomeratie.
Eu una prefer AndreeaArt http://www.materialepictura.ro/ro/ preturile sunt cam aceleasi. Iar produsele...depinde ce vrei.

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

E dragut magazinului

| nikoletabukidefer a răspuns:

Am fost la pictor shop de pe calea grivitei, Bucuresti(langa universitatea de arte)
am avut o experienta destul de proasta, vanzatoarea nu prea stia ce face, cand o intrebam de anumite produse care apareau pe site ea zicea ca nu stie, asa daca cauti ceva legat de arte mai sunt doua magazine in acea zona