| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Aveti ceva idei interesante de desene? big grin

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

Locuri negre lipsite de viata, un copac multicolor, un camp plin de flori cu un cer cu o aurora boreala,o gradina,un autopoetret,un portret,un castel magig sau unul sumbru, desene abstrecte, o lume de basm, multe inimi si in fiecare sa fie o persoana am multe ideii dar in mar e vorba de desene cidate, imaginative, abstracte, de basm.

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Desene pe tv ca cele de pe disney sau anime? sau din astea de le faci cu creionul?