| Emy52 a întrebat:

Aveti vreo idee de element din natura (o poza) care sa fie foarte simplu de pictat?
Imi trebuie o pictura pentru ora de desen dar trebuie facuta foarte exacta sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un copac. E usor de desenat acum iarna, ca nu are frunze happy

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

O masă cu fructe sau legume.
O sticlă cu apă. Reflexia și transparența apei oferă un aspect interesant și provocator

| Emy52 explică:

Sa nu fie imagine de genul o para pe o masa sau de astea...
Gen un animalut, o insecta, o frunza, o floare ceva...
Dar nu prea sunt care sa fie usor de reprodus pe hartie

| McClaire a răspuns:

Eu sincer aș face un măr sau o floare ce se află în iarbă. Este foarte simplu de desenatlaughing)