| Ioanat21 a întrebat:

Acum câteva zile m-am apucat să desenez pe tricouri cu markere posca, lăsam să se usuce, dar când îl spălam desenul rămânea intact pe fața tricoului dar se imprima pe spate. Aveți vreo idee cum să fac să nu se mai imprime, dacă are vreo legătură materialul tricoului sau ce produse să folosesc?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" dacă are vreo legătură materialul tricoului"

nu mami, de vină e markerul ăla folosit. Caută unul permanent produs de ceva brand de prestigiu, fă teste/probe muuuulte

| Ioanat21 explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos!

| sierra1 a răspuns (pentru Ioanat21):

Să fii iubită!

| Catrice a răspuns:

Faci pe dos.