| Tronaru_Deea_1993 a întrebat:

Buna,am cautat cartea big grine veghe in lanul de secara online sa o citesc ca o avem pentru vacanta dar nu o gasesc! Primesc fundita cei care imi raspund cu un site unde pot sa o citesc!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am luat-o de la biblioteca...iti recomand sa o citesti, e foarte interesanta!

| Pricked a răspuns:

Scribd.

| NoOne18 a răspuns:

Uite http://gawrylyta.files.wordpress.com/2011/10/salinger-j-d.pdf dar mai bine este sa ai cartea in maini.

| Tronaru_Deea_1993 explică (pentru NoOne18):

Stiu am gasit carte pana la urma si am traso' la imprimanata la mama la servici si e frumoasa