| Denisa_6007 a întrebat:

Am inceput sa citesc cartile din seria Casa Noptii ( bine am citit decat prima cartebig grin~momentan~) si sunt foarte tari. Dar am o intrebare...de fapt cateva:
1.Stiti daca s-au facut filme/seriale dupa cartile astea?
2.Stiti cumva daca se vinde intr-un magazin setul complet? ( adica toate cele 6 carti:d )?
Sunt innebunita dupa cartea asta adica am citit-o pe prima de 2 ori si acum sunt la a 2-a si chiar vreau sa stiu mai multe lucruri despre eabig grin

6 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Ai aici toata seria, cu recenzii cu tot, pentru a afla "multe lucruri" :)
http://www.cartidecitit.ro/......Carti-Bune

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaW a răspuns:

Nu s-a facut niciun film/serial dupa carti, dar am auzit ca va urma si asta.big grin
Toate cele 6 carti le poti lua de pe site-ul Editurii Litera, sau poti incerca si la Diverta.happy

| katieXD a răspuns:

Hey... daca ti-a placut casa noptii o sa adori academia vampirilor( crede-ma ...casa noptii de doar"ok" in comparatie cu academia vampirilor)^^

| adrry a răspuns:

Razvan are nevoie de ajutorul nostru, hai sa-l ajutam printr-un simplu click! va multumesc http://rumania.vip-yourself.com/index.php?inhalt=popup_vote&id=164e50622a 44c59771e6b4bfb50c10bf