| anonimaaaaaa000 a întrebat:

Buna, am o intrebare.
Daca dau probele eliminatorii pentru liceul I.N. Socolescu si le trec, o sa am optiunea sa aleg intre Socolescu si Tonitza pe baza acestor note? Deoarece eu vreau sa intru la Tonitza dar ai mei ma lasa la Socolescu

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai aceasta optiune, poti alege doar liceul la care ai sustinut probele si ai reusit.

| anonimaaaaaa000 explică (pentru Ioandelasal):

Oh,multumesc de raspuns?

| Andreeush a răspuns:

Probele se iai în considerate doar la liceul respectiv, la care le-ai susținut.

| Demidol a răspuns:

Nu. Fiecare liceu are probele sale. Intri (daca esti admis) acolo unde ai concurat.