| Denisaa a întrebat:

Am o intrebare pentru ce carora le place sa citeasca. In caz ca ati citit "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi ", ce parere aveti despre relatia dintre Ela si Stefan. Cum credeti ca a evoluat relatia dintre ei? Mie mi se pare interesanta cartea si la fel si relatia dintre ei. Astept pareri!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De fapt, tie nu prea-ti place sa citesti, ai tema pentru scoala si n-ai nici cea mai vaga idee ce sa scrii in tema aia.
TPU inseamna Toti pentru unu si nu Teme pentru unu!

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Dar tu ce parere ai?batting eyelashes

| onetwothree a răspuns:

Relatia lor, in opinia mea, era una superficiala. Ea punea mai mare pret pe viata sociala, decat pe el. El ceea ce isi dorea de la ea, era sa isi petreaca mai mult timp impreuna, poate chiar departe de ceilalalti. Nu prea comunicau, iar din cauza aceasta, relatia lor s-a destramat. Si mie mi-a placut enorm cartea.