| EvaTramell a întrebat:

Am vazut odata un film pe Antena 1 cred, un film indian cu Shahrukh Khan. In film parca juca rolul unui elev si el se indragosteste de profesoara. Sau am mai vazut inca un film tot cu el si cu Salman Khan si erau fratii si era cu niste focuri de arma pe la scoala parca asa imi amintesc. Va Rog ajutati-ma! kiss :-)
Fundita:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai putea sa imi spui si mie cum se numeste filmul ca si eu il caut de mult big grin(am cautat pe wiki da nu am gasit). Multumesc anticipat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca despre primul film de care ziceai este vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Asta ii filmul. Multumesc frumoswinking

| EvaTramell explică:

Multumesc, dar am gasit ce trebuia, multumesc oricum kiss:*:* happy

| EvaTramell explică:

Desigur filmul pe care l-am cautat se numeste "MAIN HOON NA=Victorie totala " este foarte frumos si sunt niste melodii foarte frumoase sper sa va placa>big grinbig grin< :*:*

| EvaTramell explică:

Cu placere :*

| piticot a răspuns:

Ciao.Ai la adresa asta absolut toate filmele in care a jucat actorul, inclusiv cele la care a fost producatorul.Intri pe link, selectezi un titlu de film, dai clik dreapta si apoi selectezi 'cauta cu google' si gasesti secvente sau filmate pe you tube si in felul asta descoperi filmul care te intereseaza.
http://it.wikipedia.org/wiki/Shah_Rukh_Khan#Filmografia
Succes.