| As08 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. Vreau sa vand tablouri pe panza cu sasiu lemn pictate de mine in tempera, acrilice sau ulei. Mentionez ca e prima oara cand vreau sa fac acest lucru. Imi puteti da va rog detalii despre site-urile mai accesate unde le-as putea posta in afara de blog si okazii.ro? sau temele cautate? va rog tare mult sa-mi dea cineva in cunostinta de cauza cateva informatii.

2 răspunsuri:
| medeea1 a răspuns:

In primul rand pe TPU spune mei pe intelesul tau,NU FACECI RECLAME (RASPUNSURI)! Te-as ajuta,darmai intai asculta-ma pe mine ca stiu ce fac!
M-ai asteapta pana in martie, dar mai bine nu le vinde tablourile acelea pe care le-ai facut!
Se apropie luna lui martie asa ca fa ceva tablouri legate de martie, iar apoi expunele pe siteuri recomandate de prieteni sau colegi!
Dupa aceea ve obtine ce ti-ai dorit dar nu uita:,, SA FIE LEGATE DE 1-8 MARTIE!"
Ma bucur ca te-am ajutat, dar daca raspunsul meu nu a fost de foros...,, PERDONAME PORFAVOR!''

| As08 explică:

Medeea1 sa-ti spun sincer nu fac reclama avand in vedere ca e doar o idee data de cineva si m-am gandit sa caut mai multe informatii despre. Am dat mai multe detalii pentru cei cunoscatori poate mai primesc si alte detalii colaterale despre culori si altele. Si bineinteles te ascult din moment ce am intrebat, ascult orice raspuns. Si colegii si prietenii n-au de unde sa stie ei ce site-uri sunt mai potrivite pentru vinderea unor tablouri; vroiam informatii de la cei care au facut astfel de vanzari.