| anonim_7673 a întrebat:

As vrea sa-mi spune-ti un site, cu ajutorul caruia as putea gasi cartea ROXANA de Daniel Defoe. Imi trebuie neaparat. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| DiMoDi a răspuns:

Păi caută si tu prin Google! scrii frumusel acolo "roxana, daniel defoe" si ai să vezi că-ţi afişează vreo 20 de pagini de rezultate happy Cu puţin noroc, s-ar putea chiar să găseşti cartea în format electronic (caz în care ar fi frumos, să ne-o semnalezi şi nouă)winking