| littlecookies a întrebat:

As vrea sa stiu ce probe se dau la arte ambientale, arhitectura si design la Colegiul National de Arte Regina Maria, Constanta.Am tot cautat pe net informatii, dar nu gasesc. Dau funda.
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| amaterasu26 a răspuns:

Am o prietena care e la liceul astahappy Daca vrei as putea sa o intreb. Poate stiehappy

| littlecookies explică (pentru amaterasu26):

Da, te rog mult puppy dog eyes. Ti-as fi foarte recunoascatoare :*

| amaterasu26 a răspuns:

Am vorbit cu prietena mea... a zis ca se dau doua probe... una la desen in creion gen natura statica, si cealalta la modelaj sau pictura, cu o tema propusa de cei care verifica

| littlecookies explică (pentru amaterasu26):

Multumecs foarte mult! :* probele astea de sau la design/arhitectura/arte ambientale, nu?

| amaterasu26 a răspuns (pentru littlecookies):

Da asa a zishappy

| littlecookies explică (pentru amaterasu26):

Si daca as intra aici, nu am treaba cu matematica aceea in exces care trebuie la arhitectura, nu?
P.S: iti multumesc extrem de mult! :*

| amaterasu26 a răspuns (pentru littlecookies):

Asta nu mai stiu... dar nu credhappy