| AnnA_8929 a întrebat:

as vrea si eu niste carti mai interesante pentru adolescenti...de dragoste, amuzante... dar mai noi, ma refer cu povesti mai din zilele noastre :d multumesc!

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Suflete pereche de Cecelia Ahern
Manuscrisul anonim de Debra Ginsberg
Iti amintesti cum a fost prima oara? de Jenny Colgan
Fete din West End de Jenny Colgan
Tobe, fete si placinta periculoasa de Jordan Sonnenblick
Cred ca te iubesc de Allison Pearson
Prajitura de la ora 11 de Caroline Pitcher
13 Plicuri Albastre de Maureen Johnson
Pantalonii calatori de Ann Brashers (toate)

Numai bine si spor la citit!

5 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune de aventura gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura. Carti de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| MâţaD a răspuns:

Eu ador filmele SF.citeste ingerul noptii de becca fitzpatric si noua ei carte(continuarea primeia), Crescendo.este vorba despre o fata dare se indragosteste de un inger cazut, si el de ea, la un moment dat isi dau viata unul pentru altul si au multe aventuri impreuna.o carte minunata pentru noi!:X:X:X:X

| anky13 a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti Evermore dar si The last song sunt niste carti foarte frumoase.Inafara de astea mi-au mai placut si seria twilight, zodiac girls si The ring

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.s. te iubesc e fr buna cartea si e si filmul p.s. i love you... sper sa iti placahappy

| LoveIsMyDrug a răspuns:

The Last Song by Nicholas Sparks happy